Jak si vážení čtenáři již mohli povšimnout, v následujících týdnech vyjde připravovaná kniha s názvem Nenechte se nachytat a podtitulem Uvedl jsem protokol na pravou míru.
Chameleonovo soudní nevítězství
Komunistický puč 2026 a justiční spodina
Není demonstrace jako demonstrace aneb dvojí metr médií
Éršous 2025 – 2026
Když pán zavolá
Identifikuji se jako boomer!
Jak to, že vidíš langos v oku svého bratra…
Padající libtardí modly
Poslední dobou se roztrhl pytel se zprávami, ze kterých pravověrný hodnotový občan musí mít bolehlav. Země bez inkluze, správných hodnot a se zlomkem rozpočtu na obranu odrazila útok západní mocností číslo jedna. Živoucí společnost v Severním Irsku vypadá jako z plakátu SPD, pravověrný novinář byl soudně prohlášen za misogynního šikanátora a ikona demokracie přišla o své vyznamenání.

Druhý ale nedokončil, tak špatný to s ekonomikou bylo, že ho sestřelili sami modroptáci. Po něm už nedokončil volební období žádný premiér ODS - až Fialenko, ten nejhorší ze všech. (...)
Příručky jsou fajn, ale jistota je mít dobrého právníka.
Je to čurák, ale ještě ke všemu velice nudný čurák.
"Kulturou" tady těch festivalů odjakživa pohrdám. Tlupy ožralých, smradlavých zpocených debilů někde na poli, vrávorajících mezi pódiama ve směsi prachu, hlíny, chcanek a zvratků. Fuj.
Pro úřad je knihy škoda. Raději si ji nechte doma a na úřad pošlete kočičí hovno v úřední obálce.